Bts Denizli Oto Ekspertiz Hakkında


about

2. el otomobil pazarı sıfırda artan fiyatlar nedeniyle günden güne daha cazip ve tercih edilir hale gelmektedir. 2019 yılında Otomotiv Distribütörleri Derneği verilerine göre Türkiye'de 479.060 adet sıfır araç satılırken aynı dönemde 1 milyon 771 bin 257 adet ikinci el araç satılmıştır. Yani arada neredeyse 4 katlık bir fark bulunmaktadır. İkinci el araç alım satım piyasasının bu denli revaçta olduğu bu ortamda alış satış işlemlerinde karşılıklı güvenin tesisi ve sağlıklı bir ticaret kurmak da hayati önem taşıyor. Zira ikinci elde birinci elde olduğu gibi bir garanti sistemi ekseriyetle bulunmuyor. Bu durumda da alış esnasında aracın gerçek ederini tespit edip, varsa mevcut veya muhtemel arızalarından haberdar olmak önem kazanıyor.

Denizli Oto Ekspertiz hizmetleri araç satarken satıcıya aracının gerçek değerini görme fırsatı sunarken alıcıya da aldığı malın gerçek ederini hesaplama / tahmin etme imkanı sunuyor. Bu bağlamda oto ekspertiz, aracın mevcut durumu hakkında bilgi sahibi olmamıza yarayan iç ve dış işlemlerin tümüdür diyebiliriz.

Denizli Oto Ekspertiz kapsamında yapılan işlemler şu şekildedir:

-Motor Test (Dyno Ekspertiz - Dyno Test)
-Fren Testi
-Boya Kaporta Testi
-Amortisör Testi
-Yana Kayma / Yanal Kayma
-OBD ile Arıza Tespit
-Kaçak Kontrol Testi (CS Motor Test)
-Alt Kontrol
-Akü Testi
-Lastik Kontrol
-Şase Kontrol
-Far Testi

Tüm bu testler Computest Denizli Yetkili & Kurumsal Bayi BTS Oto Ekspertiz'de TÜV, TSE, ISO ve CE belgeli cihazlarla yapılmakta ve güvenilir, şeffaf, garantili, noter uyumlu bir biçimde ekspertiz raporu şeklinde rapor edilmektedir.

Siz de satacağınız veya alacağınız aracın ekspertiz işlemlerini işinde uzman ve güvenilir bir firmaya yaptırmak istiyorsanız 0 544 382 60 76 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.